SÚSTRUŽNÍK - OBRÁBAČ KOVOV

Miesto práce
Žilinský kraj, Žilina

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Jednosmenná prevádzka

Vašou náplňou práce bude:
- obrábanie rôznych kovových materiálov prostredníctvom konvenčného alebo CNC sústruhu podľa Vašich skúseností
- výroba strojných dielov podľa výkresovej dokumentácie

Ponúkaný plat:
dohodou

Termín nástupu
ihneď / dohodou

Druh pracovného pomeru
plný úväzok alebo živnosť

Požadované vzdelanie:
SŠ/VŠ vzdelanie

Osobnostné predpoklady a zručnosti
Úspešní kandidáti by mali spĺňať nasledujúce požiadavky:

- prax na rovnakej pozícii nutná min. 2 roky
- všeobecná znalosť strojárskych metód, technológii a postupov
- znalosť čítania výkresovej dokumentácie
- samostatnosť, spoľahlivosť a dôslednosť

Iné výhody
- perspektívna a zaujímavá práca v stabilnej a rozvíjajúcej sa spoločnosti
- možnosť vzdelávania sa a osobného rastu
- motivačné ohodnotenie na základe skúseností a výkonu
- príspevok na stravovanie
- kvartálne a koncoročné odmeny